Všechny komentáře k článku:Udělejte si z prstů sluchátko

LOL - jobovina týdne :D

Tak tohle mě pobavilo, nejenže to vypadá jako nějaká dogotální stolní hra, ale také je to absolutně neslučitelná věc s běžným životem :D
Tradiční klasické telefony se vyvíjely x desítek let a za celou dobu téměř nezměnily koncept, proč by tomu mělo být teď, tak náhle a ještě navíc tak troufale a až moc okatě rádoby sci-fi přístrojem :)))
Tahle věc by si zasloučila nikdy nespatřit světlo světa a zůstat buď jen jako věčný koncept snílka, nebo po pár kusech prodejná záležitost na gadget webech :D

Možnosti
3 reakce
poslední 22. 10. 2008 0:24

Presne tak, uz vidim jak ti nekdo vola a ty se silenou rychlosti zenes nasazovat si na prsty sluchatko a mikrofon :D

 

@SirIndy: Souhlas.. jako hračka dobré, ale pro použití v praxi to moc nebude. Spíš už vidím dilema obtloustlých uživatelů, kteří by řešili problém "To nejde nasadit" nebo naopak " Sakra jak to sundám!" :).

 

proč nepřijít s originálním nápadem, když jim to vyjde, přijdou si na pěkný peníze, a o tom to celý je ;-)