Všechny komentáře k článku:Udělejte si z prstů sluchátko

Japonci

už neví co roupama dělat, fakt ubohý vynález.

Možnosti
3 reakce
poslední 20. 10. 2008 23:47

to možná ano ale technologicky vemi vydařený

 

@Komodus: jj technologie fajn..ale radeji si porad koupin novou nokiii nebo az ipod vylepsi fotak,,

 

@zavos: to s tim ipodem si zplodil jakym zpusobem. Achjo