Všechny komentáře k článku:Univerzální ovladač Harmony 510

...

No je pravda že těch ovladačů už je doma fakt moc, když to tak vezmu tak máme televizi, hifi věž, video, satelit... no ještě by to chtělo set??-top??-box a máme jich dost :D teď jde o to jestli se to dá fakt nastavit aby zastoupil všechny ovladače naráz..

Možnosti
1 reakce
poslední 10. 10. 2008 23:54

Nechá. Ale ze zkušenosti vím, že nemusí celé rodině vyhovovat jedno složité ovládání oproti několika jednoduchým...