Všechny komentáře k článku:Univerzální ovladač Harmony 510

Podsvícení

Mne by zajímalo,zda je ovladač nějak podsvícen. Protože display by nebyl v noci moc platný,když si na něj budete muset svítit baterkou.

Možnosti
6 reakcí
poslední 15. 10. 2008 8:42

jo asi je , jako nevidel jsem ovladač na kterym by nic neylo videt ( i kdyz tim neřikam ze takovy nejsou )

 

@mgiel: dle obrazku bych tipoval ze bude zelene

 

@einstejn: Jo to je a bude většinou jiné nedělají...

 

@Lenochod: tak jsem koukal na stránky Logitechu a o ovladači ani vidu, ani slechu. Tak s tou barvou si ještě počkáme.

 

@josifek1: pokud máš televizi tak ta svítí dostatečně a bílá plastová tlačítka, např. Thomson jsou dobře vidět

 

Podsvícen je určitě. Já mám trochu jiný typ 555 a ten má dokonce pohybový senzor na rozsvícení podsvícení. Takže jakmile se ho dotknu tak vidím kde co je. No vlastně to používám ještě jinak. Když ve tmě nevidím kde na stole leží, tak bouchnu do stolu a ovladač se hned rozsvítí takže ho nemusím hledat. :)