Všechny komentáře k článku:Univerzální ovladač Harmony 510

Zkušenost s předchůdcem

Dobrý den, vlastním Logitech Harmony 525 (předchůdce) a musím potvrdit, že opravdu nahradí všechny funkce na originálním ovladači vč. speciálních. Každé tlačítko jde naprogramovat (mimo jiné učením od originálního) + přiřadit a pojmenovat si funkce tlačítek vedle displeje (šipkami pak listujete seznamem na displeji a bočními tlačítky volíte jednotlivé funkce. Je to celkem jednoduché, ale počáteční programování zabere několik hodin.Pak je ovšem ovladač uzpůsoben dokonale.

Možnosti