Všechny komentáře k článku:USI představuje nejtenčí MID na světě

:-)

To vypadá líbivě, sice značka mě nic neříká, ale kdo ví. Nemá někdo nějakej odkaz na nějaký preview, review, či nějaký vidko ? Jsem línej hledat. :)

Možnosti
1 reakce
poslední 29. 10. 2008 20:22

Tak jsem teda nelenil a našel tohle .
OS Ubuntu
Využití 3G sítě
A navíc snad by měl mít i GPS