Všechny komentáře k článku:USI představuje nejtenčí MID na světě

Kam se hrabe iPhone

no nevim jak vy,ale tahle vec je podle me o hodne lepsi nez iPhone a navi se me moc libi dotykovy displej

Možnosti
1 reakce
poslední 29. 10. 2008 10:01

Přesně pro mě to je uplně první přístroj co by dokázal nahradit na cestach nebo ve škole počítač. Všechny PDA MDA a IPhone jsou momentálně naprd.