Všechny komentáře k článku:USI představuje nejtenčí MID na světě

Beru

No tak tomuhle říkám slušná věc, konečně něco do ruky;) Teď jde jenom o to jak dlouho vydrží a kolik taky bude stát.. no uvidíme a těším se.

 

@sonny21: jojo, pekna vec, akorad na cesty. jen ta cena by me taky moc zajimala.

 

@sparks5737: souhlasím s vámi ale doufám že to nebude něco jako že to vydrží sotva den normálního používání a papa. jinak moc pěknej

 

@Mr.Calcium: pěkné,pěkné.Ale co výdrž?

 

@sonny21: Ne každému ale musí tohle vyhovovat. Já jsem spíše zastánce klasických PDA/MDA konceptů a potom když už tak netbook.

 

@sonny21: jn,zvedavost na vydrz a hlavne cena, vypada to moc pekne tak aby nebyla cena prilis vysoka...

 

@chytil123: na to jsem také zvědav, pokud by to vydrželo 2 a více dní, bylo by to skvělé, ale dosto tom pochybuji

 

@zemanjan@volny.cz: To opravdu děláte dva dny v terénu bez možnosti napájení? Pro mě bohatě postačí tak 3 hodiny výdrže, potou už vždycky jsem na elektrice. Holt je potřeba si vybrat: Váhu nebo výdrž? Tohle přeci není mobil, aby vydržel dny. Co sežere jen ten display, o relativně výkonném (proti mobilu) procesoru a dalších střevech nemluvě.

 

@sonny21: hezký ale ta cena bude mastná

 

OS

tak už by se vešli i XPčka, ale to asi nezchrouostá... jinak dobrá věcička, myslim, že bylo na čase, aby se do MID začali dávat Atomy... uvidíme jaká bude cena a jestli to bude díky tomu konkurovat HTC...

 

@vodomil: Cena je zatím "velká neznámá". Nejhůř na tom asi bude výdrž na baterku, odhaduji pár hodin (tak 2 až 6). Taky by mě zajímalo, když tam jde vložit SIM karta, co bude mít za modul- GSM, 3G? A zda bude podorovat i hlas, ikdyž jako náhrada telefonu toto zařízení nebude vhodné. Zatím i tak vypadá velice slibně.

 

Mid

Osobně mě tahle věcička moc nezaujala. Sice má dotykový display, ale ten né všem vyhovuje. Mnohem lepší řešení je podle mě eee pc od asusu nebo podobný netbook. Navíc dát 250g do kapsy.. To už mi přijdě rozumější eee pc, které má okolo 1kg. Na druhou stranu lidem co mají rádi dotykové displaye bude toto zařízení vyhovovat..

 

@Sow@_red: Výborná věcička, hned se jdu podívát na soupis veletrhů, abych si to mohl co nejdříve vyzkošet.

 

@Sow@_red: Na druhou stranu je tohle zhruba stejně výkonné, resp. parametrově podobné, jako některé Asusy EEE, ale mnohem lehčí.

 

@Sow@_red: no spis by me zajimalo jestli ten display je klasickej plastovej jako maj HTC a pod.. nebo jako iphone sklenenej

 

Kam se hrabe iPhone

no nevim jak vy,ale tahle vec je podle me o hodne lepsi nez iPhone a navi se me moc libi dotykovy displej

 

@Bart91: Přesně pro mě to je uplně první přístroj co by dokázal nahradit na cestach nebo ve škole počítač. Všechny PDA MDA a IPhone jsou momentálně naprd.

 

Aby nedopadlo jako nokia n800

Velmi pěkné, ale aby to nedopadlo jako n800 řada od nokie (taktéž linuxové tablety, u nás se ještě neprodávají), což je velmi působivý a levný linuxový tablet, ovšem bez GSM modulu. Pokud si z toho nezavolám, tak to ztrácí hodně možností...

 

Rozměry

To, že je tenký, je moc pekné, ale co ostatní rozměry?

 

@Ixi: Přesně je zde jen údaj o hmotnosti, ale velikost tu není. zavádějící nadpis, ale ve článku o tom ani slovo.

 

RE: OS

to vodomil - nevim jak moc velka vyhra je to ze tam davaj atomy, spis takove athlony 2000(nebo kolik to bylo, maji mensi spotrebu a i snad vetsi vykon) a i kdyby tak tohle nekoupim a pockam az bude Moorsetown...

 

:-)

To vypadá líbivě, sice značka mě nic neříká, ale kdo ví. Nemá někdo nějakej odkaz na nějaký preview, review, či nějaký vidko ? Jsem línej hledat. :)

 

@greenfrost: Tak jsem teda nelenil a našel tohle .
OS Ubuntu
Využití 3G sítě
A navíc snad by měl mít i GPS