Všechny komentáře k článku:USI představuje nejtenčí MID na světě

OS

tak už by se vešli i XPčka, ale to asi nezchrouostá... jinak dobrá věcička, myslim, že bylo na čase, aby se do MID začali dávat Atomy... uvidíme jaká bude cena a jestli to bude díky tomu konkurovat HTC...

Možnosti
1 reakce
poslední 28. 10. 2008 12:19

Cena je zatím "velká neznámá". Nejhůř na tom asi bude výdrž na baterku, odhaduji pár hodin (tak 2 až 6). Taky by mě zajímalo, když tam jde vložit SIM karta, co bude mít za modul- GSM, 3G? A zda bude podorovat i hlas, ikdyž jako náhrada telefonu toto zařízení nebude vhodné. Zatím i tak vypadá velice slibně.