Všechny komentáře k článku:USI představuje nejtenčí MID na světě

Aby nedopadlo jako nokia n800

Velmi pěkné, ale aby to nedopadlo jako n800 řada od nokie (taktéž linuxové tablety, u nás se ještě neprodávají), což je velmi působivý a levný linuxový tablet, ovšem bez GSM modulu. Pokud si z toho nezavolám, tak to ztrácí hodně možností...

Možnosti