Všechny komentáře k článku:Uživatelé posílají SMSky nejčastěji přes ICQ

ICQ?:-D

Divím se, že lidé tento velmi zaostalý stále používají... Nikde jinde kromě v ČR to vůbec nepoužívají.. Lidé by měli hromadně přejít na Live Messenger, Jabber atd... Icq je prostě (píp)

Možnosti