Všechny komentáře k článku:Vánoční dny Canon u CzechComputer

Vanoce na czc

jsem rad ze na czc na rozdil od minuleho roku panuje vanocni nalada aspon tim ze mate hezky vanocni banner

Možnosti
7 reakcí
poslední 11. 12. 2008 20:20

souhlasim. vanočni vzhled na czc pusobi takovou lepši naladu a vypada to jinak. Hezka vanočni vyzdoba :)

 

@ppedrnikar: Je pěkná ale hlavně se mi na ní líbí že jí dali až teď a ne jako většina kamených obchodů u nás kde maj vánoční výlohu už měsíc možná dýl...

 

Presne, tohle je vkusne a prijemne. Jsem opravdu rád, ze ta koza a ten chlupatej nesmysl uz na me za kazde strany nekouka.

 

@tOplOaDer: Tehle příspěvek mě fakt hodně pobavil :D. Jinak taky mi tenhle styl přijde příjemnější než ty reklamy na Kozy všude ;)

 

@mtmccox: Poslední dva příspěvky mě opravdu rozesmály a máte pravdu ne že by jse mi to také nelíbilo když jsem ve škole spustil czc tak mě to pobavilo trochu rozesmálo a pokaždý jse tu odreaguju a teť na stránky přenáší vánoční klid a pohodu.... díky czc

 

@tOplOaDer: náhodou koza s vánočním čepečkem byla pěkná :)

 

jj je fajn, ze stranka neni cely rok ta sama, ze sa meni.