Všechny komentáře k článku:Vánoční dny Canon u CzechComputer
Vanoce na czc
jsem rad ze na czc na rozdil od minuleho roku panuje vanocni nalada aspon tim ze mate hezky vanocni banner
souhlasim. vanočni vzhled na czc pusobi takovou lepši naladu a vypada to jinak. Hezka vanočni vyzdoba :)
@ppedrnikar: Je pěkná ale hlavně se mi na ní líbí že jí dali až teď a ne jako většina kamených obchodů u nás kde maj vánoční výlohu už měsíc možná dýl...
Presne, tohle je vkusne a prijemne. Jsem opravdu rád, ze ta koza a ten chlupatej nesmysl uz na me za kazde strany nekouka.
@tOplOaDer: Tehle příspěvek mě fakt hodně pobavil :D. Jinak taky mi tenhle styl přijde příjemnější než ty reklamy na Kozy všude ;)
@mtmccox: Poslední dva příspěvky mě opravdu rozesmály a máte pravdu ne že by jse mi to také nelíbilo když jsem ve škole spustil czc tak mě to pobavilo trochu rozesmálo a pokaždý jse tu odreaguju a teť na stránky přenáší vánoční klid a pohodu.... díky czc
jj je fajn, ze stranka neni cely rok ta sama, ze sa meni.