Všechny komentáře k článku:Vědci vynalezli první 3D procesor

Pokrok

Zajmavy. 1,4 GHz je trochu malo na 3D procesor ne? stejne by me zajmala frekvence procesoru tak za 30 az 40 Let xD. To uz snab bude 50 jadro (ironie) xD

Možnosti
3 reakce
poslední 27. 9. 2008 22:47

No za 40 až 50 let.... toho se snad ještě dožiju tak ti řeknu :D

 

@FrankieCZE: xD to by si byl fakt hodnej :P Kolik ze ti je? :P

 

@trojjda: je mi 17, ale nikdy nevíš kdy tě sestřelí autobus, žejo ;)