Všechny komentáře k článku:Věštíme budoucnost mobilů a služeb v roce 2009

Nový Palm

vyšel nový! Palm se WebOShttp://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=2024osobně této dirmě velice fandím :)

Možnosti
2 reakce
poslední 22. 1. 2009 8:07

je to znama firma s kvalitnimi vyrobky. docela pekny, hned bych ho bral. skoda, ze jsou cenove vys.

 

Mam ted sice iPhone, nicmene az bude v cechach Pre, hned ho beru. Do dneska vzpominam na moje Treo 650. nejlepsi telefon co jsem kdy mel.