Všechny komentáře k článku:Věštíme budoucnost mobilů a služeb v roce 2009

QWERTY

Doufam, ze rok 2009 prinese hlavne pouzitelny telefon s QWERTY klavesnici ala Palm Treo (tj. zadna vysouvaci podelna klavesnice, ale pekne na sirku pristroje). V tomhle smeru se mi libi novy Palm Pre, snad nezklame.

Možnosti
1 reakce
poslední 22. 1. 2009 20:15

Klasicka QWERTY klavesnice pod displejem je dobra vec, sice se mobil trosku prodlouzi ale zase neni tak siroky ale kazdemu vyhovuje neco jineho :-)