Všechny komentáře k článku:Věštíme budoucnost mobilů a služeb v roce 2009

Re: Hudební telefo

ja bych taky uvital 3,5mm jack

Možnosti
5 reakcí
poslední 22. 1. 2009 0:43

ten se poslední dobou začíná dávat u mnoha značek u lepších verzí .... nokia , htc , se ... jinak 3,5mm stereo jack je určitě nejpoužívanější typ konektoru u audia

 

Řekl bych, že firmy se Jackovi vyhýbají protože je moc "velký". Když se podíváte např. na 5310 XE, tak můžete vidět že foun samotný je opravdu tenký, ale konektoru na horní straně founu si vyžaduje "větší hrbolek", který trochu kazí linii jinak pěkného telefonu.

 

@greenfrost: tak sice je velky ale je nejrozirenejsi. je u pc, normalni sluchatka. me se teda ten telefon docela libi.

 

@einstejn: a urcute by mely hudebni telefony podporovat bluetooth A2DP pro rozmáhající se bezdrátová sluchadla

 

@hafo moc: Souhlasim-jack je sice fajnovy standard co vydrzel dlouho, ale je cas na zmenu a bluetooth je dobra technologie i dobre rozsirena.