Všechny komentáře k článku:Věštíme budoucnost mobilů a služeb v roce 2009
Hmm
hmm jsem zvedavej na to jako mobily budou no !!!
*tak tomu říkám super příspěvek.. Ale jinak já osobně bych uvítal víc telefonů, které by zvládly základní věci (volání, SMS,MMS a pod, viz níž.. málokdo využije tolik funkcí, které současné telefony nabízejí..
@kinmen: Souhlasim. I chytre telefony, nebo pocketPC vetsina lidi nevyuzije. Co vidim, tak dnes si je vetsinou lidi kupuji kvuli navigaci nez treba organizaci casu a dobre synchronizaci. Inu, svet musi jeste trochu "uzrat" :c)
@NicNebude:
V tom mas pravdu, nekomu staci uplne obyceny mobil ze ktereho se dovola a napise sms, tyto mobily maji vetsinou vyhodu ve dlouhe vydrzi baterie.
Ale nekdo zase vyuzije funkce jako GPS,WIFI,Organizator,...