Všechny komentáře k článku:Věštíme budoucnost mobilů a služeb v roce 2009

Sagem

Nedávno sem dostal VODAFONE 533...Je to taková malá šlupka podobná nokii,funkce to má podobný,vzhled...také funkce jako mp3,fotak.....jediný rozdíl je v ceně....ASI TAK 2500KČ!!!:-D

Možnosti