Všechny komentáře k článku:Věštíme budoucnost mobilů a služeb v roce 2009

Heh

a co displej? ten nesviti nebo co?

Možnosti
3 reakce
poslední 22. 1. 2009 13:02

S displejem si hodně posvítíš,no.... :D

 

jestli se začne používat technologie OLED tak bude s podsvícením vystaráno .... účinnost převodu elektrické enegrie na světlo je u tohoto typu dispejů až 99,9%

 

taky si posvicuju obcas displejem , ale neni to vono jako baterkou nebo bleskem