Všechny komentáře k článku:VIDEO: Crashtest Olympus uvedl nový fotoaparát řady [mju:]

Olympus vs. Canon

Asi před rokem jsem se rozhodoval mezi Olympusem a Canonem. Nakonec jsem vybral Canon, kvůli výrazněji lepší fotografiím a "lepším" paměťovým kartám. Přišlo mi že Olympus hrozně šuměl a celkově fotky byly méně kvalitní než u Canonu a o fotky jde přeci u foťáku hlavně:-)

Možnosti
1 reakce
poslední 25. 1. 2009 23:34

Myslím si totoéž, hlavně interiérové fotky Olympusu jsou dost děsné jedna barevn tečka vedle druhé, ale prostě takový podvodní malý lehký foťáček nikdo jinej nedělá.