Všechny komentáře k článku:VIDEO: Microsoft vydá první beta verzi nového Windows ještě letos

Přeskakuji

já přesně patřím k těm, co se rozhodli visty přeskočit a čekají na právě windows 7. S XP jsem plně spokojený, tak doufám, že se jim ty W7 povedou a nebude to takový moloch, jako visty. Taktéž doufám, že výrobci HW zareagují a budou plně dělat drivery na 64bit systému ruku v ruce s přídavným SW a SW giganti začnou psát programy a hry taktéž na míru 64bit. No uvidime

Možnosti
7 reakcí
poslední 22. 10. 2008 20:44

Můžeme doufat že seveny budou je 64bit protože 64bit podpora na vistu je mizivá :-(

 

@kersoft: čím konkrétně? Já jsem na Vistu64 sehnal všechny drivery co jsem potřeboval a pro většinu programů je zpětně kompatibilní, takže opravdu nevidím problém...

 

@sedlyboy352: Já taky s drivery neměl problémy, ale spíš bylo myšleno, že je stále málo aplikací, které jsou přímo napsaný pro 64-bit, prakticky v program files nic nemám, a x86 program files jsou plný.

 

@Mira Rasin: ano, myslel jsem to takhle, ovladače musí být x64, to musí mít prostě výrobce, a mě jde spíše o SW, třeba 64bit deamon, tváří se jako 64bit ale vidím ho jako 32bit :-( a spousty aplikací je "naoko" 64bit ale běží na 32bit

 

@kersoft: To ovšem není tak problém Vist, jako 64-bitových systémů a aplikací.
I když je to v něčem podobné, dokud nebude dost lidí využívat 64-bitové systémy, ať už XP, Vista nebo Seven, budou vývojáři psát radši 32-bitové aplikace, které jim poběží pod vším.
64-bitový systém si ovšem budou kupovat jenom majitelé nových PC se 4 GB RAM a víc.
Trochu pomoct by mohlo, kdyby MS udělal free upgrade na 64-bit v rámci jednoho systému, takže by například uživatelé s mohli zdarma (nebo za cenu DVD média) přejít z 32-bitových XP na 64-bitové.

 

@Anonymní uživatel: no u XP nevím protože oficiální CZ verze není ale mylsel jsi asi visty :-)
Prostě a jednoduše já jen doufám že sedmičky budou jen 64bit :-)

 

@kersoft: To Micro$oft neudělá, ochudil by se o mnoho zákazníků.