Všechny komentáře k článku:VIDEO: Microsoft vydá první beta verzi nového Windows ještě letos

Vista vs seven

ja si myslim že seven bude predelana vista s opravenyma chyba (mozna) nebo taky s chybama a parfunkcí navíc a zase něco novééhoo..no každopádně sem zvědav:)

Možnosti
3 reakce
poslední 6. 10. 2008 18:46

No uvidíme, spíš mě překvapuje, že bude vydanej už tak brzo, vždyt Microsoft investoval do propagace Vista 200 mil.

 

@pajir: je to investicia do buduca, aby firmy a ludia prestali pouzivat XP :)

 

Podle Microsoftu bude jadro Windows 7 MNOHEM lehci, nez jadro Vist, takze doufam, ze to nebudou zadny "predelany visty"