Všechny komentáře k článku:VIDEO: Microsoft vydá první beta verzi nového Windows ještě letos

NO Hurááá

Konečně došlo MS, že na jejich jeden ubohej 3D efekt (VISTA) neni nikdo zvědavej :D Jenom musíme pevně doufat aby se to dalo taky ovládat. Zjednodušení ovládání ve Vistě je spíš horší

Možnosti
3 reakce
poslední 5. 10. 2008 1:13

kdyby na linuxu fungovalo vsechno tak jak funguje na winech. hry,programy atd. tak MS nevydela ani dolar :D

 

@Kotesova: Hmmm, ovšem pak by se snadno stalo, že králem na evropském trhu by se stal někdo jiný, ale situace by zůstala stejná...

 

@Kotesova: A to je právě ten problém. Proč výrobci her nedělají multiplatformní hry nebo hry pro Windows? Že to nejde? Blbost.