Všechny komentáře k článku:VIDEO: Myš Microsoft Arc - elegance sbalená na cesty

Video

Co říkáte na to video. Jako horší recenzi sem nezažil, ty jeji přihlouplé keci jestě snesu, hlavně pasáž ke tvrdí že přijde brzy další recenze. Kdyby aspoň byla schopná tu mis ukázat na tom videu a ne ji neustále chcovávat před kamerou. Fakt nechápu kčemu to jako bylo...

Možnosti
5 reakcí
poslední 3. 2. 2009 14:59

me to video neskutecne pobavilo...jako recenzi uz sem se takle dlouho nezasmal :)

 

@Mystiq: Díky za upozornění, normálně bych to přeskočil, a přišel bych o ten "zážitek". Vypadá to, že si to video neprohlédli ani v CzC, jinak nechápu, proč ho sem dali.

 

@Anonymní uživatel: opravdu video nic moc přehnaně málo "keců" a ukázky myši témeř žádné...

 

@Alijas: tydy jsem chtěl napsat přehnaně hodně "keců"omlouvám se xD

 

třeba neumi s kamerou :-)