Všechny komentáře k článku:VIDEO: Myš Microsoft Arc - elegance sbalená na cesty

To je opičárna...:-)

Jee...to zase microsoft něco vymyslel... k čemu takovýhle opičárny...pochybuju, že je to nějakextra luxusní nebo pohodlný..a je za docela vysokou cenu...zase módní úlet?...:-)

Možnosti