Všechny komentáře k článku:VIDEO: Nový CPU chladič od Thermaltake

Design

vypada pekne jenom by me zajimaly testy.pokud budou dobre tak ta cena bude vyssi nez ostatni

Možnosti
4 reakce
poslední 8. 10. 2008 15:59

Je hezkej, ale podle mě by bylo efektivnější dát heatpipe na střídačku, aby byly dál od sebe a lépe chladily...než aby byly takhle na sobě nalepený...

 

@Aleek: Myslím že mezi nima bude procházet aspoň částečně nějaký vzduch z toho ventilátoru, takže asi není problém že by byly moc blízko u sebe a navzájem se ohřávaly.

 

takhle je to vždycky - překvapuje to někoho?

 

Btw co je tak zajímavého na tom, že vypadá pěkně? Pokud teda člověk nemá hyper mega coolózní otevřenou skříň vystavenou na stole... Důležitá je funkčnost, ne?