Všechny komentáře k článku:VIDEO: Nový CPU chladič od Thermaltake

Cena??

Nevi nekdo kolik bude stat?? Kdyby stal do 1000 tak by to vyla i docela vyhodna koupe...

Možnosti
4 reakce
poslední 2. 11. 2009 23:37

To je tezke rict, spatne se to odhaduje. Ale kolem te tisicikoruny se to pohybovat bude

 

@Brave: Kdyby to bylo kolem toho litra tak bych to bral:)

 

@reno666: jj taky bych to asi vzal je to fakt pěkná věcička.

 

@Bendiccc: Taky se mi moc libí chtěl bych vědět kdy a za kolik bude... mám o ni velký zájem :-)