Všechny komentáře k článku:VIDEO: Nový CPU chladič od Thermaltake

Thermaltake =líbivý design,kvalita žádná

Dle mého názoru Thermaltake umí dělat velice pěkné a kvalitní
skříně a za přiměřenou cenu.
Tot vše!!!Ostatní jeho produkty jsou jen špekem na který potřebuje
nalákat zákazníka.
Týká se to především ventilátorů a vodního chlazení,s tím také
mám osobní zkušenosti.
Ventilátory se chvástají jak jsou perfektně tiché,ale opak je pravdou.
Údajům o hlučnosti se absolutně nedá věřit,při v celku vysoké ceně
jsou hlasité jako turbína!
Pokud jde o vodní chlazení,tak se jedná především o předražené
,,All in one" řešení které se nevyrovná kvalitnímu vzduchovému chlazení.
Nutno ještě zmínit nekvalitní pumpy,které jsou v duchu nízkého
výkonu a hlučnosti.
Pokud jde o jejich vodní bloky,tak ty jsou opravdu srandovní,lepší
výsledky má i Zalman se svými bloky s kruhovou koncepcí.
Opravdu ,,D-Tek Fuzion" to zdaleka neni.

Možnosti