Všechny komentáře k článku:VIDEO: Nový CPU chladič od Thermaltake

Hezké..

..ale Noctua a ThermalRight rulez. Nic ve zlém, ale TT je pouze v kategorii, hezké barvičky za hodně peněz. Prakticky jsou ty chladiče naprd.http://www.frostytech.com/top5heatsinks.cfm(najděte jedinej TT.. :)

Možnosti