Všechny komentáře k článku:VIDEO: Nový počítač od HP je připraven na příchod Windows 7

Dotykové ovládání

Myslím, že si uživatelé rádi nechají klávesnici a myš, umatlaná obrazovka, naprostá nepohodlnost pro ruce.Beru to jako jednu z možností.

Možnosti
1 reakce
poslední 15. 2. 2009 22:29

Záleží na každém jak a co si k ovládání vybere. Myslím že pro děti je to konečně něco revolučního, co pujde požít pro výuku. Navíc ideální pro důchodce kteří se většinou bojí klavesníce plné tlačítek a myši.