Všechny komentáře k článku:VIDEO: Nový počítač od HP je připraven na příchod Windows 7

K čemu to je v praxi dobré?

Přijde mi, že to nemá v praxi žádný použitelný užitek. V každém videu ukazují v podstatě to samé: zapnutí/vypnutí aplikace, solitér, otáčení glóbusem a hlavně tu úžasnou aplikaci na hraní s fotkama, tj otevřu složku s fotkama a začnu si je zvětšovat a zmenšovat a otáčet a přesunovat... Kdo to v praxi k něčemu potřebuje? Ještě jsem neviděl nějakou aplikaci, která by se dala použít i pracovně.

Možnosti