Všechny komentáře k článku:VIDEO: Samsung Omnia dostupný v našem obchodě!

IPhone je zatím asi jednička...

Podle mě iPhone tím, že v podstatě uvedl novinku, tak dnes už se budou jen snažit jej napodobit... iPhone, ačkoliv nemá tolik funkcí, jako novější, tak je prostě fenomén a tím, že je Apple velmi populární značka ve světě, si ještě pozici upevňuje... Já iPhone nemám, ani o něm neuvažuji, stačí mi obyčejný telefon na psaní SMS a volání... Ale pokud bych si měl pořídit nějaký dotykáč, tak určitě bych šel do iPhone a ne do žádné Omnie či HTC

Možnosti