Všechny komentáře k článku:VIDEO: Samsung Omnia dostupný v našem obchodě!

Napodobeniny

nevíte proč se všichni poslední utrhli s napodobeninama iphonu? já ho nemám ani nechci, ale ten kdo ho má ať mi napíše proč si ho koupil, docela by mě to zajímalo

Možnosti
5 reakcí
poslední 15. 11. 2008 20:39

A cemu rikas napodobenina? Velky displej? Bez klavesnice?

 

Každý přístroj je originál, to že má podobné ovládání a funkce ještě neznamená že je to napodobenina.

 

@hcmartas: osobně bych raději volil samsung než iphone...kolem iphonu byla obrovská mediální kampaň,ap co se mi zatím dostal do ruky tak spíše mnoho povyku pro nic:-D

 

@hcmartas: Ale ale, co si budeme povídat, že každý přístroj je originál. Tohle tedy rozhodně neplatí. Kopírování je strategií mnoha firem. Každý prostě nemá vlastní výzkum a vývoj, rychle okopírovat úspěšný produkt je cílem mnoha podniků a je to jen dobře, rozhýbe to trh, ceny...prostě tržní ekonomika.

 

@anguilla: Je to hodně podobný jako iphone