Všechny komentáře k článku:VIDEO: Samsung Omnia dostupný v našem obchodě!
Napodobeniny
nevíte proč se všichni poslední utrhli s napodobeninama iphonu? já ho nemám ani nechci, ale ten kdo ho má ať mi napíše proč si ho koupil, docela by mě to zajímalo
A cemu rikas napodobenina? Velky displej? Bez klavesnice?
Každý přístroj je originál, to že má podobné ovládání a funkce ještě neznamená že je to napodobenina.
@hcmartas: osobně bych raději volil samsung než iphone...kolem iphonu byla obrovská mediální kampaň,ap co se mi zatím dostal do ruky tak spíše mnoho povyku pro nic:-D
@hcmartas: Ale ale, co si budeme povídat, že každý přístroj je originál. Tohle tedy rozhodně neplatí. Kopírování je strategií mnoha firem. Každý prostě nemá vlastní výzkum a vývoj, rychle okopírovat úspěšný produkt je cílem mnoha podniků a je to jen dobře, rozhýbe to trh, ceny...prostě tržní ekonomika.