Všechny komentáře k článku:VIDEO: Samsung Omnia dostupný v našem obchodě!

Cena

teda pokud je tu pravda že cena je 18-20 tisíc tak je to hodně přemrštěné a asi bude mít výrobek málo zájemců .

Možnosti
5 reakcí
poslední 14. 11. 2008 8:13

ee 14 000 + -

 

@Safiron: ale odkud mate tyhle informace?? na netu jsem nikde nic nenasel o nejakejch 14 000Kc. jen nejnizsi na zahranicnich webech je 810 Euro

 

@Kotesova: ať je to jak chce - tak tady na CZC je za necelých 13000Kč

 

@Semajz: A i takova cena me prijde premrstena, realna cena je dle me nekde kolem 7 tisic. Ale co mi Evropani mame nadity penezenky, je nas treba odlehcit.
Spolupracovnik se ted vratil z Asie. Koupil si tam mobil. Stal ho 1700,-, je to tedy noname, ovsem funkce ma jako mobili tu za 8000,- (blutooth, wi-fi, analog tv prijem, fotak, radio, prehravac, dotykovy display). Cili asi tak.
Ja osobne zatim jenom slintam, penize mam, ale preci jem me prijde na nakup takoveho zarizeni nevhodna doba. Letos ho koupim za 13k a za rok bude stat tech zminovanych 7 (uz se mi to stalo s par vyrobky, napr. mp3 prehravac nakup za 4k, za rok stal 1k). Toz radsi snad pockam ...

 

@gadzin: Naprosto souhlasím a dávám bod. Cena nad 10 000,- odpovídá hůře vybavenému notebooku a ne takovémuto minizařízení. Časem přijde propad cen jako u notebooků, jen to bude později. Když se dá koupit noťas za 10 000,-, tohle musí být logicky z pohledu výrobních nákladů za polovinu nebo méně. Ceny drží jen to, že je to silně módní záležitost a časem to bude stejně rozšířené jako běžné mobily, což u notebooků nehrozí, tam je již trh nasycen.