Všechny komentáře k článku:VIDEO: Thermaltake představuje nový pasivní VGA chladič

Využití

podle mého názoru jsou pasivní chladiče budoucností do domácích méně výkonných PC (bohužel vzhledem k rozměrům bude třeba mít pouze jednu grafickou kartu), které budou používané především pro přehrávání filmů hudby a podobně...nedělají hluk, a pokud bude časem stačit pasivní chladič na veškeré komponenty, neuslyšíte ani hlásku

Možnosti
1 reakce
poslední 15. 9. 2008 14:35

mas pravdu. podle me vetsina uzivatelu ma jenom jednu grafickou kartu tak by to mohlo byt dobry reseni. nechme se prekvapit jak dopadne v testech. jinak vypada pekne