Všechny komentáře k článku:VIDEO: Thermaltake představuje nový pasivní VGA chladič
Pane Tichovský, to už je opravdu úsměvné...
http://www.czechcomputer.cz/disc_doc-ND6A1131C8E05B45BC12574C200267CF5.html?ansid=1 tady Vám napíšu, jak na to, aby jste mohl do článků uvádět i ceny (že si stačí do CZC zavolat) a dnes zase to samé. Tak předpokládám, že si děláte ze čtenářů blázny."Prozatím žádná zmínka o ceně"Crrr, Crrr, "dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli máte v nabídce chladič TT Fanless 330", prodavač "ano máme"..."a mohl byste mi prosím říct jeho cenu?"...prodavač "977,- kč s daní, chcete si ho objednat?"
A to jsem se na to ptal minulý čtvrtek, protože ho známí shání.Cena Vám neznámá je všem ostatním známá, protože toto zboží lze objednat v CZC, za cenu 977,- kč s daní. Ale to byste věděl, kdyby jste si do CZC zavolal nebo napsal nebo nevím jak komunikujete s okolním světem.
Mohl bych se prosím zeptat (pokud to není tajemství), proč píšete pro CZC když s touto firmou vlastně nemáte nic společného ani s nimi nijak nekomunikujete a komunikovat nechcete...?
děkuji
bod
ROFL, bod.
sme jen lidi ;)