Všechny komentáře k článku:Víte, jak vypadá Sony PlayStation budoucnosti?

Re: to je nářez

Tak tohle sem fakt ještě neviděl,docela luxus playstation :D,sice píšou,že není jisté,zda se to dá vyrobit,ale časem určitě ano a to sem ještě zvědavej na cenu :D

Možnosti
2 reakce
poslední 28. 10. 2008 21:31

Pekny a zajimavy koncept to je, ale u konzoli jde dost o ergonomii aby se s tim dalo hrat. A u tohoto konceptu se da chytit jen za tu trubicku, coz me moc pohodldny neprijde a hlavne to nelze pevne uchopit. Sam mam PSP a ani po delsim hrani z toho neboli ruce. No uvidime s cim prijde SONY.

 

@flanky: To teda je, ale sem zvědavý, jak to bude s funkčností.