Všechny komentáře k článku:Víte, jak vypadá Sony PlayStation budoucnosti?

Totální blbost

Tak to je ta nějvětší blbost co jsem kdy viděl. Proberte se než to začnete vychvalovat a dejte si ruku na srdce kdo z vás by si to opravdu koupil? Jaké by to asi tak mělo médium na hry, to vás nenapadlo? Pitomost.

Možnosti
3 reakce
poslední 28. 10. 2008 21:42

Při dnešní kapacitě a ceně paměťových karet v médiu vůbec nevidím problém

 

@ondra.kaiser: Navic casem zaniknou vsechny pametove karty, media a podobne nebot vse pujde uz jenom po netu, kterym casem bude natolik rychly ze nebude nic jineho potreba.

 

@SirIndy: Přesně tak, zaitm bych videl moznost Memory Stick Pro Duo (preci jen je to Sony ze) a pote uz jen pripojeni n anet, rozjizdi se ipv6 protokol, takze s IP nebude problem a pekne se nam to rozjede:) rychlost bude takove ze to bude fakt otazka par minut stahnout hru nebo tak, multimedialni zarizeni jak ma byt, bude to neco jako notes, konzole a tak, navic ty OLED jsou opravdu spickovy... nevim proc by to byla blbost podle me je to dost povedena vec!!!!