Všechny komentáře k článku:Víte, jak vypadá Sony PlayStation budoucnosti?
To je nářez
tak tento koncept ne opravdu vynikající, inovativní a zajímavý a i s tím vším je v blízké budoucnosti reálný. Doufejme jen, že skutečně spatří světlo světa a bude k nalezení za pár let na pultech obchodů
tak to bych si nechal libit ....jako todle sony vymislilo fakt dobre :-)
@MCarek: na to by urcite neco vymysleli,jinak opravdu skvely napad (jako u nokie Aeon)skoda ze je to jen koncept.
@zavos: také si myslím že by něco vymysleli když už přišli na toto tak pak to by pro ně byla maličkost...nápad je to velmi perspektivní a to že e to puze koncept s tím bohužel nic nenaděláme stejnak si ale myslím že jednou to bude v každé druhé rodině :)
@Lenochod: Tak tohle je největší bomba, kterou jsem kdy viděl. Prohledal jsem snad úplně celej web a moc se mi tahle věcička líbí.
@jantitlbach: Na papíře to vypadá hezky, teď to ještě udělat v praxi.. Jinak velice dobrý nápad. Docela mě zajímá, jak to dopadne s tím displejem.
Hezke by to bylo, ale o ty realizaci bych pochyboval...No ve PSP2 bude urcite dalsi velka cihla do ruky...
výborný na cesty kouka. A co reproduktory? Integrovaný budou asi nic moc nebo vůbec žádný ale ten display krásnej. Ale ještě to bude chvilku trvat než se grafika atd takhle zmenší výrobnim procesem
@p3pino: u displaye by mě zajímala trvanlivost, kolikrát to můžu rozbalit a zabalit a také kvalita obrazu. Jinak by to byla paráda
no nic du se divat na final fantazy XXXXXXX :-D :-D :-D to je moc psycho todle