Všechny komentáře k článku:Víte, jak vypadá Sony PlayStation budoucnosti?

Za pár let

Budoucnost je za rohem a tohle může být běžně dostupné za 5 nebo 10 let. A co bude za 20 let, o tom se nám ani nesní. Je to stejné jako před 20 lety, oni taky netušili. Doufejme, že ta budoucnost bude stát za to :-)

Možnosti
4 reakce
poslední 28. 10. 2008 11:05

jn,doufejme ze to pujde tak dopredu jak za techto 20let...

 

@chytil123: Já bych spíš byl radši, kdyby v dalších 20ti letech jsme se aspoň poučili z chyb, které jsme nasázeli v minulých 20ti letech, jinak pokrok vítám a určitě se máme na co těšit :)

 

@mtmccox: No snad budeme ještě žít za těch 20let:D:D:DDoufám že jo,pořád se mluví otom podnebí a klimatu atd.Ale technika se vyvyjí lépe než tak ekologie,ale i ta by mohla jít k lepší.V technice se máme opravdu naco těšit,toto je určitě jedna zmála co nás v budoucnu čeká:)

 

@mtmccox: Které chyby myslíš? Já měl na mysli IT, v globálu bychom se o tom mohli bavit do nekonečna.