Všechny komentáře k článku:Víte, jak vypadá Sony PlayStation budoucnosti?

Držení

Mě by jenom zajímalo, jak bude ten OLED display držet ve vzpřímené poloze :-)

Možnosti
6 reakcí
poslední 31. 10. 2008 21:41

"Díky elektrickému náboji displej zpevní a nabídne tak dokonalou zobrazovací plochu pro hry, to vše navíc s dotykovou plochou. ";) asi tak

 

@Zeroxek: ono spis jak by se cely pristroj drzel v ruce by me zajimalo. Nepride mi to moc ergonomicke :)

 

@stratos.: no kdyby tam nebyla moznost pripojeni nejakeho gamepadu, tak by to bylo dost blby.

 

@Brave: Podle mě se ten celkový tvar ještě několikrát změní, aby padnul do ruky

 

@Brave: tak to by mě mohlo nosit k tomu jeste gamepad, to by to moc egonomicke nebylo, nemyslis?

 

@viper00: Podle me je to neco jako normalni Playstation s konzolamy.