Všechny komentáře k článku:Víte, jak vypadá Sony PlayStation budoucnosti?
Koncept a co bude dál?
Já si myslím, že jako koncept to jistě neni špatné a firma SONY tak dá o sobě zase jednou vědět, ale docela dost pochybuji o tom, že to v takovémto provedení půjde sériově na trh. Samozřejmě se v tomto mohu mýlit, ale je pravděpodobnější, že z toho použijí jen některé dílčí prvky jak už tomu bývá.
Článek vyznívá tak, že designer Tai Chien nemá se SONY nic společného.
Tak to je nádherný. takhle bych si to představoval i u NTBKU. Doufám,že se něco takového objeví.
@rehhi: To by bylo sice hezký, ale dost nepraktický - pokud se bavíme o notesích klasickýho vzhledu. V současnosti displej, resp. kryt v kterým je zasazený, má ochrannou funkci klávesnice (ve chvíli, kdy je přenášen). Taková funkce by s oled displeji zřejmě zmizela.