Všechny komentáře k článku:Víte, jak vypadá Sony PlayStation budoucnosti?

Koncept a co bude dál?

Já si myslím, že jako koncept to jistě neni špatné a firma SONY tak dá o sobě zase jednou vědět, ale docela dost pochybuji o tom, že to v takovémto provedení půjde sériově na trh. Samozřejmě se v tomto mohu mýlit, ale je pravděpodobnější, že z toho použijí jen některé dílčí prvky jak už tomu bývá.

Možnosti
3 reakce
poslední 27. 10. 2008 15:15

Článek vyznívá tak, že designer Tai Chien nemá se SONY nic společného.

 

Tak to je nádherný. takhle bych si to představoval i u NTBKU. Doufám,že se něco takového objeví.

 

@rehhi: To by bylo sice hezký, ale dost nepraktický - pokud se bavíme o notesích klasickýho vzhledu. V současnosti displej, resp. kryt v kterým je zasazený, má ochrannou funkci klávesnice (ve chvíli, kdy je přenášen). Taková funkce by s oled displeji zřejmě zmizela.