Všechny komentáře k článku:Víte, jak vypadá Sony PlayStation budoucnosti?

Ergonomie

Design mi nepřijde zrovna ergonomický na ovládání :/ U současného PSP mi přijde lepší.

Možnosti
1 reakce
poslední 27. 10. 2008 21:24

Tohle zadnou ergonimii ani nema.Pokud bych si mel predstavit PSP2 tak by nejspis vypadalo skoro stejne jako to dnesni jenom s lepsim HW dotykovou obrazovkou polohovacima cidlama jako ma iPod touch,druhym analogem,antialiasingem u her,propracovanejsim a sviznejsim internetovym prohlizecem(to co ma PSP dnes se ani prohlizecem nazvat neda),integrovanym fotoaparatem a pokud jde o vzhled stacilo by ho jeste trochu ztencit a zaoblit sice to povede k mensi ergonomii ale dost lidi ji radsi ozeli jenom proto aby pristroj vypadal pekne a moderne.Ale hlavne musi mit pekny a propracovany hry a ne jenom blbosti se znackou skutecnych her jinych platforem ktere maji za ukol namastit tvurcum kapsy tak jako to bohuzel na PSP dneska je (Pokud hram od EA na PC rikam arkadovy telenovely tak na PSP jsou to jedny z mala slusnych her ktere se daji hrat,tak zoufala je situlace.)