Diskuze k článku:Vodafone rozšiřuje mobilní internet o síť 3G

Vodafone

Nevím, proč najednou dělají humbuk okolo toho, že budou montovat BTS pro UMTS vrtulníkem. Předpokládám, že to je kvůli tomu logu. Doteď firmy, které pro tyto operátory (O2,telefonika,tmobile, ceske radiokomunikace) budují, využívají vrtulníky pokaždé, pokud je potřeba kontejner pro technologie umístit do nedostupného, nebo vysokého místa. A to že v panelákové zástavbě je těchto kontejnerů takto umísťováné 80%. Pokrytí jak to již bývá ze začátku nebude nic moc, nicméně rozšíření po větších městech je otázka měsíce, dvou. Teď nevycházím ze spekulací. Takže použitelné by to mělo být již brzy. Jsem zvědav, jak se změní jejich cenová politika po uvedení této "novinky".

Hmm

No Vodafone trosku pozde... necekal sem ze se pusti do 3g, pred par lety tdrdil ze pujde do novejsich siti mimoto si to uzije jen clovek ve vetsich mestech a to i tak az za dlouho...

Notebook

a propo... mate uz nekdo zkusenost s notebookem dell co dodava czc a vodafone k tarifu nastalo? docela o tom uvazuju ale furt nevim no...

Konečně

Konečně zase o krok vpřed, jestli někdo máte vodafone internet tak teď se snad konečně zlepší, těch pár kilo za sekundu nestojí za ty peníze ani za řeč. Doufam že budou poskytovat podobně jako O2 i telku přes mobil:)

Zase pozdě

proč zde vychází nové zprávy s denním spožděním?? http://www.zive.cz/Bleskovky/Vodafone-nabidne-rychly-mobilni-3G-internet-protoze-musi/sc-4-a-144491/default.aspx