Všechny komentáře k článku:Vydání Apple OS X 10.5 bude opožděno kvůli iPhonu

RE: No to už je fakt vrchol...

jj, s tim souhlasím. Gramatický chyby v některých článcích nemají obdoby!!

Možnosti