Všechny komentáře k článku:Vyhlášení vítěze: Soutěžte s Czech Computer o notebook Dell
Re: Krásná výhra
Výhra je to krásná,ale nebudu si kvůli tomu kupovat novej notebook :(
Myslím, že soutěž je jen pro ty kteří si plánují koupit notebook od Dell a touto soutěží se láká k jejímu koupení. Je to dobrý nápad.
@merumeru: a výte kolik lidí si kvůli tomu ten novej notebook koupí zrovna tady i když to třeba zrovna měli vyhlídnutý jinde.. ale je to dobrej nápad..
@merumeru: je to velmi lákavá výhra ikdyž já osobně více preferuji soutěže kde je větší pravděpodobnost výher což znamená více ikdyž méně hodnotných výher.
@Waros: Samozřejmě to preferuje většina z nás, ale na druhou stranu, ten jeden kdo vyhraje z toho bude mít větší radost...
@cacanovotny: ja mam tiez rada tae sutaze a v tejto navyse musis kupit zostavu co je dost drahe..ale pokial potom vyhras notebook tak to potesi dvojnasobne
Škoda, že mám radši notebooky lenovo. Ale dell jsou velmi kvalitní ntb, chválím czc za další super soutěž.
@Luf: Lenovo a kvalitnější? Kde žiješ? Měl jsi někdy v ruce Dell? Porovnal jsi je někdy? Dell je dražší oproti Lenovu, ale co do kvality je to jiná třída..
@XLX: Dell je pro mě kvalitnější - lenovo mám. Dell jsem měl taky v ruce, ale osobně se mi zdají lepší lenovo. (můj názor)