Všechny komentáře k článku:Vyhlášení vítěze: Soutěžte s Czech Computer o notebook Dell
Krasna vyhra
jo kdyby byla soutez o notebook jen tak asi by to byla vetsi sranda a vetsi ucast
Pro ty co si nb chtějí stejně koupit je to dobrá nabídka. Ale určitě bych si nekupoval další jen kvůli možnosti ho vyhrát.
Soutěž se mi líbí proč ne,ale zdá se mi,že je to trochu blbě vymyšlený,protože proč když si někdo koupí,tak má sutěžit o další? Chápu,že je to prostě akce na zvýšení prodejnosti,ale je to celkem paradoxní. Jinak všem výhercům gratuluji.
@Thomasino: tak to neni. Ten, kdo si ho koupi a vyhraje, dostane zaplaceny prachy zpatky, takze ma notebook jen 1 a to ten vyhranej a zadara.. neni tam zadnej dalsi.. (teda tak to alespon chapu ja)
No tak já mám v plánu jsi koupit notebooka ale ani vomilem dell nejsem jejich příznivcem a zdaji jse mi jako by bylo za hodně peněz málo muziky.
Líbylo by jse mi spíše při zakoupení jakého koliv notebooku.