Všechny komentáře k článku:Vyhlášení vítěze: Soutěžte s Czech Computer o notebook Dell
Paráda
Opravdu solidní přístup k zákazníkům :) Jen tak dál, CZC ;-)
jojo, toto se povedlo :)
parada, zrovna mam jedno studio naklikane v kosiku a ted tohle
gj czc :)
hezký ale malá šance a dell neni moc dobrá značka
@cardakarel: s tím naprosto nesouhlasím, co považuješ za "dobrou" značku? Acer? eMachines? Taiwan-levny-kram?
@cardakarel: JJ, taky se priklanim k nazoru, ze dell patri mezi nejlepsi znacky, spolu si IBM Lenovo, sam vlastnim notebook acer,za ktery sem daval pred 2 lety 35tis Kč a za tu dobu byl 4x v servise,z toho 2x menena zakladni deska. Takovej repasovanej dell,5 let starej,vydrzi vic a zadnej problem.
@Ludacris: Ze by Taiwan = levny a spatny , to jste na omilu, pokud mate NB tak dole zjistite ze made in China.i ksmocke lodi pouzivaji veci od taiwan , nejde o tom ze prodavaji jen levne zbozi ale jde o tom ze vyrobce chteji vyrabet zbozi levnejsi.