Všechny komentáře k článku:Vyhlášení vítěze: Soutěžte s Czech Computer o notebook Dell

Paráda

Opravdu solidní přístup k zákazníkům :) Jen tak dál, CZC ;-)

Možnosti
11 reakcí
poslední 17. 12. 2008 20:56

jojo, toto se povedlo :)

 

parada, zrovna mam jedno studio naklikane v kosiku a ted tohle
gj czc :)

 

hezký ale malá šance a dell neni moc dobrá značka

 

@cardakarel: aha a jakou by sis teda predstavoval?

 

@cardakarel: s tím naprosto nesouhlasím, co považuješ za "dobrou" značku? Acer? eMachines? Taiwan-levny-kram?

 

@Artanis62: Já měl Acera a nemohl jsem si na něj stěžovat.

 

@cardakarel: Naopak dell je jedna z nejkvalitnejsich a mejspolehlivejsich znacek.

 

@FrankieCZE: Ano přesně tak,Dell do špičky patří:)

 

@cardakarel: JJ, taky se priklanim k nazoru, ze dell patri mezi nejlepsi znacky, spolu si IBM Lenovo, sam vlastnim notebook acer,za ktery sem daval pred 2 lety 35tis Kč a za tu dobu byl 4x v servise,z toho 2x menena zakladni deska. Takovej repasovanej dell,5 let starej,vydrzi vic a zadnej problem.

 

@wenec: A navíc když už se porouchá tak druhej den přijde týpek a opraví ho, neni nad Dell

 

@Ludacris: Ze by Taiwan = levny a spatny , to jste na omilu, pokud mate NB tak dole zjistite ze made in China.i ksmocke lodi pouzivaji veci od taiwan , nejde o tom ze prodavaji jen levne zbozi ale jde o tom ze vyrobce chteji vyrabet zbozi levnejsi.