Všechny komentáře k článku:Vyhlášení vítěze: Soutěžte s Czech Computer o notebook Dell

Cena??

tady stojí, že můžete vyhrát "100% hodnoty zakoupeného notebooku zpět"... zajímalo by mě, jestli hotovost, nebo zboží v tý hodnotě... co myslíte??

Možnosti
8 reakcí
poslední 17. 11. 2008 11:16

Dávaj prašule, jako v té minulé soutěži.... :)

 

@FrankieCZE: i s poštovným?? ... :-D

 

@vodomil: Nevím zač mu dáváte mínusy, jelikož je to věcná otázka a v§bec nevybočuje z tématu... Osobně si myslím, že poštovný v tom nebude, jelikož výhra je pouze ntb...

 

@vodomil: nejspíš bez poštovnýho

 

@vodomil: :D

 

Já bych tohle neřešil. Jelikož nejlevnější DELL stojí 12 272 bez DPH a i tohoto je poštovné již zdarma (0 Kč) takže si můžete vybrat, zda Vám vrátí cenu i s poštovným, nebo bez:).

 

@dr6se2: To nikoho nenapadlo, to se pozná komu to pálí :D

 

@FrankieCZE: tak není to špatný jak se může zdát