Všechny komentáře k článku:Vyhlášení vítěze: Soutěžte s Czech Computer o notebook Dell

Špatné načasování :-(

Objednával jsem si právě notebook DELL ..ale 27.10. ..mno nenaštve to!? :-D

Možnosti
9 reakcí
poslední 19. 12. 2008 10:22

To sice naštve,ale co stím naděláš.Soutěž se nehlásí např.týden dopředu,o by pro nás nebylo překvapení od czc:)Ale tohle se stává ve většině takových soutěži:)

 

Máš 14 dní na vrácení, pokud jsi objednal přes internet, a objednej si ho znovu...Dost možná dostaneš ten samý kousek a zařadíš se i do soutěže...

 

@schilhartrobin: Přesně tak, navíc si můžeš užít víc té srandy s rozbalováním nové věci :D

 

@schilhartrobin: jo to by šlo ale osobně bych už nevracel k vůli nějáký soutěži!

 

To jo, to vážně naštve

 

nemůžeš se dočkat na Vánoce a máš rád dárečky, že ???? :D:D:D

 

Pokud vím tak jde o datum vystavení faktury.
Ovšem záleží na firně zda i takové to faktury zařadí. (slušný prodejce tak učiní, ale uvydíme)

 

Tak tim jsi me pobavil, je to docela pešek no =)

 

No nezavidim nechcel bych xD